AramaZeynep Deniz AkademiZeynep DenizDansKoleksiyonAkademiKişisel GelişimPinterestFacebookTwitterİletişim
ZEYNEP DENİZ Koleksiyon
ELBİSELER
PANTOLONLAR
TÜM KOLEKSİYON

zeynep deniz, kolaksiyon, etsy satış,

 

Zeynep DENİZ Koleksiyon

 
 

Öğrencilik ve çalışma hayatı boyunca farklı kültürlerle etkileşim halinde olan Zeynep Deniz'in tasarımları, Deniz'in içinde yetiştiği ve yaşadığı çok kültürlülüğü yansıtan işlerden oluşuyor. Bu yapı, Zeynep Deniz Koleksiyon'u diğer koleksiyonlardan farklılaştırırken bir yandan da tasarımlara önemli bir zenginlik katıyor. Zeynep Deniz Koleksiyon, dünya moda trendlerini yakinen takip eden bir çizgide dursa da tasarımlar, klasik çizgileri ve zamansızlığıyla dikkat çekiyor.

 

Koleksiyon, Zeynep Deniz'in tasarımcı ve dansçı kimliklerini birleştiren özelliyle de başka koleksiyonlardan ayrılıyor. Zeynep Deniz'in uzun yıllar farklı beden yapılarına uygun, esnek, içinde kolay hareket edilebilen, bedeni terletmeyen kumaşlar kullanarak hazırladığı dans kostümlerinin bu pratik yapısı, zaman içerisinde Zeynep Deniz Koleksiyon'a da yansımış. Geniş bir beden yelpazesinde sunulan, örme ve dokuma kumaşların birleştiği tasarımlardan oluşan Zeynep Deniz Koleksiyon'un dans kostümlerinden esinlenen ve pratikliği ön plana çıkaran diğer bir önemli özelliği ise, hiçbir kıyafette fermuar veya düğme gibi bağlayıcı unsurların kullanılmaması.

 

Zeynep Deniz Koleksiyon'un her bir ürünü şıklığı ön planda tutmasının yanı sıra çok işlevli özellikler taşıyor. Tercih edildiğinde etek, istendiğinde elbise olarak kullanılabilen ürünler, hem gündüz hem gece, farklı zaman ve mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Zeynep Deniz Koleksiyon, zamansız olmasının yanında "giyilebilir" olmasıyla da dikkat çekiyor. Koleksiyonun tüm tasarım, kalıp ve dikiş çalışmaları Zeynep Deniz tarafından, özel olarak gerçekleştiriliyor.

 

Private Label Çalışmalar

 
 

Zeynep Deniz, kendi koleksiyonunun yanı sıra diğer markalar ve tekstil şirketleri için de tasarımlar yapıp, geliştiriyor.